FILM & FOTO

Wykonamy dla Twojej firmy profesjonalną sesję zdjęciową. Tworzymy filmy, kręcimy spoty promocyjne dbając o detale. Wiele osób dokonuje wstępnej selekcji firm na podstawie zdjęć w internecie.

Filmy reklamowe i promocyjne

Zapadający w pamięć film reklamowy może być bardzo skuteczną formą promocji. Dzięki ciekawej, oryginalnej kompozycji obrazu i muzyki możemy wpłynąć na emocje widza. Każdy materiał reklamowy musi trafić do swojej grupy docelowej i być ukierunkowany na konkretny cel.

STREET
VIEW

W naszym zespole pracuje Google Street View Trusted Photographer, dzięki czemu oferujemy zobrazowanie wewnętrznych jak również zewnętrznych przestrzeni firm w serwisach Google, Google Maps jak również na stronie internetowej i Facebook-u.

Fotografia
Wnętrz

Wykonujemy profesjonalne fotografie wnętrz. Zobacz również nasz dedykowany serwis poświęcony fotografii wnętrz i Google Street View:

Fotografiawnetrz.pl

Fotografia reklamowa

Wykonujemy zdjęcia do katalogów, prasy, reklamy outdoorowej czy strony internetowej. Profesjonalne fotografie to podstawa do osiągnięcia sukcesu wizerunkowego.

Fotografia
kulinarna, potraw

Wykonanie profesjonalnych zdjęć żywności to duże wyzwanie dla fotografa. Odpowiednie zaprezentowanie karty dań może wpłynąć na sukces firm działających w branży gastronomicznej.

Zdjęcia
360°

Oferujemy przedstawienie swoich produktów w postaci zdjęć obrotowych 360. To świetny sposób na wyróżnienie swojej oferty.

0%

    Fotografia
    portretowa

    W fotografii portretowej sztuką jest, aby wydobyć z każdego modela jak najwięcej, pokazać go w jak najlepszym świetle.