Szukamy talentów,
pracuj z najlepszymi

Specjalista ds. marketingu

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych,
  • Prowadzenie kampanii e-mail marketingowych,
  • Prowadzenie kampanii reklamowych Adwords, Facebook Ads,
  • Obsługa mediów społecznościowych,
  • Pomoc przy działaniach związanych z SEO,
  • Koordynowanie działań związanych z monitoringiem Internetu.

Wymagamy:

  • Kreatywności, głowy pełnej ciekawych pomysłów,
  • Doświadczenia w obszarze marketingu w Internecie,
  • Znajomości SEO/SEM, Google Analytics, Google Adwords,
  • Znajomości Photoshop,
  • Dobrą znajomość j. angielskiego (mile widziane również inne języki).

Oferujemy:

  • Praca 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu 9-17,
  • Pracę w biurze w centrum Krakowa,
  • Szkolenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dostęp do narzędzi wspomagających pracę.

Zapraszamy do kontaktu!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Dziękujęmy za zgłoszenie! Nie udało się wysłać wiadomości, spróbuj później.

Specjalista PPC

  • Tworzenie i zarządzanie kampaniami SEM,
  • Pomiar i analiza skuteczności realizowanych działań,
  • Stała optymalizacja konwersji,
  • Pomoc przy działaniach związanych z SEO.

Wymagamy:

  • Bardzo dobrą znajomość Google AdWords (Search, Display, Mobile), Google Analytics, Facebook Ads,
  • Pasji do odkrywania najnowszych trendów z marketingu online,

Oferujemy:

Dlaczego warto
z nami pracować ?

Świetna atmosfera
praca w młodym zespole

Świeże
owoce

Biuro w centrum
Krakowa

Lubimy pizzę!

Szkolenia

Ciekawe
projekty

Biuro poza strefą parkingową

Spotkania integracyjne