SEO
SEM

Celem pozycjonowania jest wygenerowanie wartościowego ruchu na stronie przekładającego się na realizację celów biznesowych. Najważniejszym etapem jest wybór słów kluczowych do pozycjonowania. Dlatego we Freshview przykładamy do tego bardzo dużą wagę.

WYBÓR SŁÓW
KLUCZOWYCH ZAPEWNIJ TWOJEJ FIRMIE LEPSZY START

Co jest najważniejszym elementem pozycjonowania? Wybór odpowiednich słów kluczowych.

Słowa kluczowe są analizowane pod kilkoma aspektami: ilości wyszukań w miesiącu, konkurencyjności, intencji wyszukującego. Na podstawie przygotowanej bazy słów kluczowych dopasowujemy słowa kluczowe do zakładek na stronie, bądź proponujemy utworzenie nowych. We Freshview zadbamy o to żeby hasła były zgodne z celami biznesowymi Twojej firmy.

AUDYT SEO fundament skutecznego pozycjonowania

Twoja strona zostanie przeanalizowana pod kątem ponad 70 czynników wpływających na ich ogólną ocenę jakości w oczach Google. Zostają sprawdzone takie elementy jak: szybkość ładowania się strony, responsywność, linki przychodzące, linki wewnętrzne, generowanie się metatagów oraz wiele innych.

OPTYMALIZACJA kompleksowość i transparentność działań

Nie musisz martwić się, że dostaniesz od nas listę zmian do wprowadzenia na stronie. We Freshview wszystkie prace związane z optymalizacją wykona nasz zespół.

Optymalizacja techniczna – wynikiem audytu SEO jest wypunktowanie wszystkich elementów na stronie wymagających poprawy, tak aby strona spełniała wymogi jakościowe Google. We Freshview przeprowadzimy optymalizację techniczną mająca na celu eliminację błędów wykazanych w audycie.

Optymalizacja tekstowa – strona zostanie optymalizowana pod wybrane słowa kluczowe. W zakresie prac znajduje się: utworzenie metatagów title, description, optymalizacja nagłówków h1,h2,h3… , zmiany w treści, uzupełnienie atrybutów ALT w obrazkach.

LINK BUILDING
I CONTENT MARKETING dotarcie do klienta wieloma kanałami

Dodawanie nowych linków do strony jest jednym z najważniejszych elementów skutecznego pozycjonowania. Jednocześnie obecność firmy w wielu miejscach w Internecie daje korzyść w postaci ruchu na stronę.

We Freshview przeanalizujemy w jakich miejscach w Internecie jest obecna Twoja firma. Analizujemy również odnośniki najważniejszych konkurentów oraz najważniejszych serwisów w branży. Po dokładnej analizie zostaje przygotowany indywidualny plan na linkowanie strony.

Google Adwords skieruj reklamę na Twoich klientów

Google AdWords to obecnie jedna z najefektywniejszych form reklamy w Internecie. Dzięki ogromnym możliwościom kierowania reklam, docieramy do klientów najbardziej zainteresowanych naszymi usługami/produktami.

ANALITYKA
I RAPORTOWANIE „Połowa pieniędzy wydawanych na reklamę jest wyrzucana w błoto. Problem w tym, że nie wiem, która połowa” - John Wannamaker.

Dzięki analityce monitorujemy efekty naszych działań i podejmujemy odpowiednie decyzje, aby jak najlepiej wykorzystać każdą złotówkę zainwestowaną w reklamę.