Strony
internetowe

Strona internetowa przez 365 dni w roku pracuje nad generowaniem sprzedaży. To ona tworzy wyobrażenie o firmie i jakości świadczonych przez nią usług. Powinna wywierać pozytywne emocje, budzić przyjemne skojarzenia oraz zachęcać do skorzystania z usług i zakupu produktów. Wykonanie kilkuset projektów pozwoliło nam zebrać ogromne doświadczenie i dogłębnie poznać proces budowania serwisów internetowych.

STRATEGIA
I KONCEPCJA
DZIAŁANIA STRONY

Na początku projektowania strony internetowej analizujemy Twoją branżę, potrzeby potencjalnych klientów oraz definiujemy cel sprzedażowy. Strona powinna generować większą ilość zapytań oraz budować wizerunek wiarygodnego kontrahenta i pracodawcy.

PROJEKT MAKIET
FUNKCJONALNYCH

UX to projektowanie doświadczeń użytkownika. Aby strona internetowa była użyteczna musi być intuicyjna, powstać w oparciu o badania odnośnie przyzwyczajeń internautów. Rozmieszczenie elementów nawigacji w bardzo duży sposób rzutuje na zachowanie użytkowników. Strona powinna przekazywać informacje w prosty sposób w jak najmniejszej liczbie kroków.

PROJEKTY
GRAFICZNE

Nasi designerzy to artyści, którzy codziennie zaskakują kreatywnymi rozwiązaniami. Dzięki dbałości o detale projekty stron internetowych urzekają świeżą szatą graficzną. Pracujemy z pasją do piękna, oferujemy najwyższy poziom designu.

PROGRAMOWANIE FRONT-END | BACK-END | PERSONALIZACJA CMS

Front-end oraz back-end developerzy przekładają zamysły UX-desinerów oraz grafików na języki programowania. Dbamy o bezpieczeństwo, stosujemy wyłącznie zweryfikowany przez nas kod. Personalizacja CMS-a pozwoli na łatwe samodzielne zarządzanie witrynami.

TESTY
OPTYMALIZACJA
ZABEZPIECZENIA

Wdrażamy wytyczne naszych specjalistów od pozycjonowania, tak aby strony internetowe, które projektujemy były przyjazne algorytmom Google. Strony testujemy na wielu przeglądarkach oraz optymalizujemy pod urządzenia mobilne wyposażone w ekrany o różnych przekątnych.