Pozycjonowanie stron internetowych - SEO - Content Marketing - Freshview

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH - SEO

Usługa skierowana jest na generowanie wartościowego organicznego ruchu z wyszukiwarki Google. Łączymy Content Marketing i SEO, aby zapewnić jak największą widoczność Twojej strony.

AUDYTY SEO

Jeśli Twoja strona internetowa generuje niewielki ruch z wyszukań organicznych - nie wykorzystujesz w pełni jej potencjału. W takiej sytuacji konieczny będzie audyt SEO, czyli dokładna analiza witryny pod kątem czynników wpływających na jej pozycję w wyszukiwarce Google.

Audyt treści na stronie pozwoli ocenić czy spełniają one oczekiwania użytkowników i wyszukiwarki oraz czy są wystarczająco angażujące.

seoico

DOBÓR SŁÓW KLUCZOWYCH

Skupiamy się na wyborze takich słów kluczowych, które mają największy potencjał na wygenerowanie wartościowego ruchu. Bardzo ważne jest, aby pozycjonować się na hasła, które wyszukują potencjalni klienci i świadczą o silnym zainteresowaniu usługami czy produktami Twojej firmy.

Analizując liczbę miesięcznych wyszukiwań danych słów kluczowych za pomocą odpowiednich narzędzi dobieramy najlepszą dla Twojej firmy strategię.

LINK BUILDING

Zdobywanie wartościowych linków do strony jest jednym z najważniejszych elementów skutecznego pozycjonowania. We Freshview wykonujemy też analizę już istniejących odnośników. Sprawdzamy również jak wygląda sytuacja Twojej strony na tle najważniejszych konkurentów oraz najbardziej liczących się stron w branży. Przygotowujemy indywidualny plan na linkowanie strony Twojej firmy.

CONTENT MARKETING

Wyszukiwarka Google faworyzuje strony, które dbają o dodawanie świeżych treści np. w postaci bloga lub aktualności. Regularna publikacja artykułów doskonale wspomaga działania związane z pozycjonowaniem strony.

Tworzymy artykuły na tematy, które są często wyszukiwane w Internecie, a ich optymalizacja powoduje, że znajdują się wysoko w wynikach wyszukiwania. Teksty z interesującymi informacjami są źródłem wartościowego ruchu oraz powodują, że firma tworzy wizerunek eksperta w branży. 

ANALITYKA

Analityka prowadzonych działań jest niezbędnym elementem skutecznej strategii pozycjonowania. Stosowane narzędzia dostarczają wartościowych danych dotyczących zachowań użytkowników na Twojej stronie internetowej.

Analizujemy mapy ciepła, śledzimy sesje użytkowników odwiedzających Twoją stronę.  Badamy także konwersję - procent osób, które wykonały pożądaną akcję np. dokonali zakupu lub zatrzymali się dłużej ma podstronie kontaktowej.

Bazując na wynikach analityki wdrażamy na bieżąco ulepszenia strony internetowej.