TWORZENIE SKLEPÓW
INTERNETOWYCH

Pomagamy w zaprojektowaniu sklepu internetowego, tak aby osiągnął sukces. Dynamiczny rozwój e-commerce oraz coraz mocniejsza konkurencja niosą za sobą konieczność większej walki o klienta. Chcemy, aby każda osoba, która odwiedza Twój sklep stawała się stałym klientem oraz polecała go innym. W e-commerce nie zawsze zwycięża się ceną, coraz częściej dla klientów liczy się pewność, że transakcja odbędzie się bez problemów. Dlatego istotne jest zbudowanie wizerunku wiarygodnego sprzedawcy. Posiadamy bogate doświadczenie w wdrażaniu m.in. Prestashop, Shopper, Sote, Woocommerce oraz ich integracji z zewnętrznymi systemami.

Projekt
architektury
informacji

Wpływ na sprzedaż w sklepie internetowym ma w dużej mierze zbudowanie odpowiedniej architektury informacji w oparciu o badania zachowań użytkowników w przeglądarkach. Klient powinien być naprowadzany na zakup, a sama sprzedaż powinna odbywać się intuicyjnie w jak najmniejszej liczbie kroków.

Nowoczesny
design sklepu

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do wyglądu tworzonych przez nas rozwiązań e-commerce. Dbamy o spójność wizualną sklepu z identyfikacją marki. Nasz sklep internetowy powinien być atrakcyjny na każdym urządzeniu: telefonie, tablecie, laptopie i większym monitorze.

Możliwości
rozwoju

Tworzone przez nas sklepy internetowe budujemy na platformach dających możliwość ciągłego rozwoju i ulepszania zastosowanych funkcjonalności. Nasze sklepy integrujemy z systemami marketing automation, systemami ERP, portalami aukcyjnymi, systemami logistycznymi.

Bezpieczeństwo

Przed uruchomieniem sklepu konieczne jest przeprowadzenie szeregu testów bezpieczeństwa oraz wybranie sprawnych serwerów. Po oddaniu sklepu internetowego do działania konieczny jest stały monitoring, przeprowadzanie aktualizacji oprogramowania. Świadczymy stały serwis powdrożeniowy.