kontakt@freshview.pl | +48 533 577 781

Prowadzenie fanpage Facebook, Instagram, reklama dla firm z Krakowa

Agencja Social Media Kraków - Freshview

Zwiększ zasięg swojej firmy poprzez
prowadzenie fanpage, reklamę na Facebooku i Instagramie

Jako Agencja Freshview Kraków zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem fanapage na Facebooku oraz profilii na Instagramie. Specjalizujemy się także w reklamie na tych platformach.

W 2019 roku social media będą miały więszke zasięgi niż kiedykolwiek. Jeśli jeszcze nie prowadzisz regularnie swoich profilii w social media swojej firmy z Krakowa - najwyższy czas to zmienić.

Od początku działalności czyli od ponad 6 lat pomagamy naszym klientom z Krakowa i nie tylko znaleźć najlepsze sposoby na zwiększenie sprzedaży oraz zasięgu ich marki.

Facebook oraz Instagram mają obecnie zasięgi o jakich mogą tylko pomarzyć media tradycyje. W mieście takim jak Kraków drzemie ogromny potencjał - nie ważne czy prowadzisz biznes lokalny czy ogólnopolski - dostarczanie wartości swoim klientom poprzez social media w postaci np. fanpage na Facebook-u czy prowadzenia profilu na Instagramie to jedna z najlepszych rzeczy w jaką możesz zainwestować.

agencjasocialmediakrakow
prowadzeniefanpage

Jak wygląda odpowiednie prowadzenie fanpage na Facebooku dla firmy z Krakowa i nie tylko?

Kraków to miasto z ponad milionem mieszkańców - każdy z nich może trafić na prowadzony fanpage na Facebooku czy profil na Instagramie i stać się Twoim potencjalnym klientem. W jaki sposób do nich dotrzeć? Jednym z najlepszych i najtańszych sposobów jest prowadzenie social mediów w sposób dostarczający Twoim klientom wartość oraz promowanie takich postów poprzez reklamę w sieci Facebooka. Posty możemy targetować w taki sposób, aby widziały je wyłącznie osoby mieszkające na terenie Krakowa. Jak planujemy działania związane z promocją firm z Krakowa?

Pierwszym etapem współpracy jest stworzenie strategii komunikacji. Bazując na naszym doświadczeniu tworzymy strategię dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Przemyślana strategia pozwala na poprane prowaszenie komunikacji i daje gwarancję, że wszystkie podejmowane działania prowadzą do realizacji Twoich celów biznesowych.

Dla każdego fanpage powstaje dedykowany branding - tak, aby wszystko co publikujemy miało spójną oprawę graficzną

Regularnie publikujemy ciekawe i angażujące treści

Zawsze analizujemy, wyciągamy wnioski i wdrażamy je w przyszłych działaniach

Reklama sponsorowana Facebook i Instagram

Za pomocną płatnej reklamy w sieci reklamowej Facebooka (która obejmuje też Instagram) możesz dotrzeć do nieporównywalnie większej grupy odbiorców.

Jeśli prowadzisz lokalny biznes - targetowanie osób z Krakowa, które mogą być zainteresowanie Twoimi usługami lub produktami to ogromna szansa.

Narzędzia, które udostępnia Facebook pozwalają na bardzo szerokie i bogate celowanie w grupy potencjalnych odbiorców reklamy.

osciel5
agencjasocialmedia

Kraków - lokalne promowanie firmy na Facebooku i Instagramie

Znamy bardzo dobrze specyfikę Krakowskiego rynku, przez wiele lat działalności zdobyliśmy doświadczenie pozwalające na opracowanie strategii promocji, która będzie się wyróżniała wśród konkurencji.

 

Reklama na Facebooku dla firm z Krakowa powierzona agencji social media, która zajmuje się tym na co dzień doda dużo wartości do Twojej firmy.

Prowadzenie profilii social media z Agencją Freshview Kraków

Zawsze staramy się dobrać odpowiednie rozwiązania dla Twojego biznesu - po wstępnej analizie wyznaczamy budżet i wszystkie potrzebne parametry naszej współpracy.

Dobieramy ilosć tworzonych i publikowanych treści w tygodniu, budżet reklamowy oraz cele biznesowe.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje prowadzenie fanpage na Facebooku?

Posiadamy kilka pakietów z różną ilością publikowanych postów tygodniowo. Dla każdego klienta na podstawie analizy przedstawiamy potrzebny budżet reklamowy, aby nasze treści docierały do nowych klientów.

Jak często muszę płacić?

Rozliczamy się w modelu abonamentowym - miesięcznym.

Czy prowadzenie profilu na Facebooku to dobry pomysł dla mojej firmy?

W 2019 roku każda firma w mniejszym lub większym stopniu powinna komunikować się z obecnymi i potencjalnymi klientami - najlepszym sposobem są na to social media. 

Czy otrzymam raport?

Tak, wszystkie działania są regularnie raportowane - otrzymasz raport za każdy miesiąc.

Czy dojeżdżają Państwo na spotkania do klientów?

Tak, organizujemy spotkania w naszym biurze na Lindego 1C, Kraków - możemy także przyjechać do Ciebie.

Od czego zależy koszt prowadzenia fanpage?

Cena jest zależna od: liczby publikowanych postów tygodniowo, tego, czy prowadzimy tylko fanpage na Facebooku czy też dodajemy treści do Instagrama czy LinkedIna.

Kto ustala dla mnie strategię?

Przy tworzeniu każdej strategii pracują osoby z największym doświadczeniem marketingowym i biznesowym w naszej firmie.

Czy inwestycja w Facebooka mi się zwróci?

Zawsze celem jest realizacja założeń biznesowych - działania w social media to także działania wizerunkowe, nie zawsze możliwe do przeliczenia na pieniądze krótkoterminowo.

Czy wykonują Państwo sesje zdjęciowe?

Tak - w przypadku, gdy nie posiadasz swoich zdjęć jest możliwość wykonania sesji zdjęciowej.

Czy mają Państwo dostęp do banku zdjęć?

Tak, możemy także wykorzystać w tworzeniu postów fotografie z płatnych banków zdjęć. 

Czy prowadzenie profilu ma sens bez budżetu reklamowego?

Zalecamy, aby do tworzonych treści dołączony był budżet reklamowy.

O czym piszą Państwo posty?

Tworzone treści zawsze odnoszą się do Twojej firmy oraz środowiska, w jakim działa. Piszemy o ważnych wydarzeniach zarówno w Twojej firmie jak i całej branży, tworzymy posty o ciekawostkach związanych z Twoimi usługami/produktami, posty produktowe etc. 

Profesjonalne prowadzenie fanpage - Agencja Social Media Freshview Kraków

Agencja Marketingowa Freshview Kraków

Nawiązujemy współpracę zdalnie z firmami z całej Polski. Gdybyś jednak chciał umówić się z nami- zapraszamy do naszego biura na ul. Lindego 1C, Kraków. Możemy także odwiedzić Cię w Twojej siedzibie lub zorganizować wideokonferencję.