info@freshview.pl | +48 531 682 028

Zalety naszej platformy

ico5.2-v2

Brak umów i zobowiązań

W każdym momencie możesz podjąć decyzję o wstrzymaniu współpracy. Chcemy, żeby zadowolenie z jakości usług utrzymywało naszych klientów, a nie prawne długoterminowe zobowiązania. Jesteśmy pewni tego, co robimy.

ico5.3-v2

Specjaliści zarabiają, kiedy zarabiasz Ty

Premia każdego specjalisty, managera jest uzależniona od Twojego zadowolenia i długości współpracy. Mają oni interes zbieżny z interesem Twojej firmy. Nasi doradcy nie dostają premii za pozyskanie klienta.

ico5.1-v2

Pełna transparentność

Działamy przejrzyście. W cenniku przedstawiamy dokładny zakres i czas pracy specjalistów. Kampanie prowadzimy na kontach reklamowych Klientów. W panelu klienta dostajesz wgląd do dziennych raportów osób, które Cię obsługują.

ico3-v2

Nacisk na aspekty wizualne

Oprócz skuteczności działań, bardzo ważne dla nas jest to, aby wszystkie produkowane materiały były ładne i zgodne z najnowszymi trendami. Przykuwająca wizualnie uwagę reklama pozwala obniżać koszt pozyskania leada i zwiększa zaangażowanie.

ico2-v2.2

Dowozimy wyniki

Wdrażamy dla Klientów sprawdzone strategie marketingowe. Na naszej stronie znajdziesz ogromną ilość listów referencyjnych oraz historii sukcesu potwierdzających wysoką skuteczność działań.

ico5.2-v2

Weryfikacja specjalistów

Dokładnie sprawdzamy wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów. Każdy z nich to osoba, która przeprowadziła już wiele skutecznych działań dla firm z różnych branż. Akceptujemy tylko mały % wpływających do nas kandydatur.

chat-footer-v2

Dedykowany panel klienta, bezpośredni kontakt

W panelu klienta otrzymasz dostęp do tworzonych przez nas materiałów, możliwość zgłaszania uwag oraz bezpośredni kontakt ze specjalistami przez czat, wgląd do raportów, płatności, wyników, wprowadzonych zmian i optymalizacji, uploadu plików, możliwość zgłoszenia do managera itd.

ico5.3-v2

Ścisła specjalizacja

Skupiamy się w 100% na działaniach w social mediach. Ciągle udoskonalamy sposoby generowania leadów z kampanii reklamowych Facebook Ads. Każdego tygodnia udoskonalamy i ulepszamy procedury, dodajemy funkcjonalności w panelu klienta.

ico5.1-v2

Kontrola jakości

Praca każdego specjalisty nadzorowana i weryfikowana jest przez doświadczonego Managera, który przez wiele lat miał styczność z obsługą setek firm z różnych branż. W każdym momencie masz możliwość przesłania do niego zgłoszenia i prośbę o np. zmianę specjalisty.