Zalety naszej platformy

Brak umów i zobowiązań

Zamów usługę bez żadnej umowy. W każdym momencie możesz poprzez jedno kliknięcie wstrzymać subskrypcję, usługa będzie ważna do końca opłaconego miesiąca.

Dowolnie zmieniaj marketerów

W każdym momencie współpracy możesz wybrać innego specjalistę.

Pełna transparentność

W panelu klienta dostaniesz wgląd do dziennych raportów, gdzie będziesz śledził na bieżąco postęp prac.

Nacisk na aspekty wizualne

Specjaliści dbają o to, aby wszystkie produkowane materiały były ładne i zgodne z najnowszymi trendami.

Skuteczność

Specjaliści naszej platformy wdrażają dla Klientów sprawdzone strategie marketingowe. Na naszej stronie znajdziesz ogromną ilość listów referencyjnych oraz historii sukcesu.

Weryfikacja marketerów

Dokładnie sprawdzamy wiedzę i doświadczenie marketerów naszej platformy. Każdy z nich to osoba, która przeprowadziła już wiele skutecznych działań dla firm z różnych branż. Akceptujemy tylko mały % wpływających do nas kandydatur.

Dedykowany panel klienta, bezpośredni kontakt

Kontaktujesz się bezpośrednio ze specjalistą, który tworzy Twoje posty i reklamy. Funkcje panelu klienta to m.in.: czat, rozmowy wideo, posty, reklamy, zgłaszanie uwag, upload materiałów, raporty dzienne, faktury, ocenianie specjalistów, kontakt z supportem.

Ścisła specjalizacja

Nasza platforma zrzesza marketerów specjalizujących się w digital marketingu: organicznym prowadzeniu social media, Facebook Ads, Google Ads i pozycjonowaniu. Jako agencja marketingowa zajmujemy się tą tematyką od wielu lat.

Support

W każdym momencie masz możliwość przesłania zgłoszenia do działu supportu. Pomożemy jak najszybciej rozwiązać powstały problem.