info@freshview.pl | +48 531 682 028

Dlaczego my

ico5.2-v2

Brak umów i zobowiązań

Współpracę na czas nieokreślony z 1-mies. okresem wypowiedzenia nawiążesz i możesz w każdej chwili przerwać poprzez wysłanie jednego e-maila. Chcemy, żeby to wysoka skuteczność utrzymywała naszych Klientów, a nie prawne zobowiązania. Jesteśmy pewni tego, co robimy.

ico5.3-v2

Specjaliści zarabiają, kiedy zarabiasz Ty

Specjaliści w naszej firmie są wynagradzani od sukcesu współpracy i mają interes zbieżny z interesem Twojej firmy. Nasi doradcy nie dostają premii za pozyskanie klienta. Jeśli masz zbyt mały budżet, aby osiągnąć cele - informujemy o tym i nie podejmujemy się współpracy.

ico5.1-v2

Pełna transparentność

Działamy bezkompromisowo przejrzyście. W cenniku na naszej stronie przedstawiamy dokładny czas pracy poszczególnych specjalistów, który kupujesz. Kampanie prowadzimy na kontach reklamowych Klientów. W raportach SEO publikujemy listę pozyskanych linków.

ico3-v2

Piękne reklamy

Klienci mówią nam, że tworzymy urokliwe posty i zachwycające grafiki reklam. Tak, projektujemy reklamy, które autentycznie przykuwają uwagę, bo to zdecydowanie obniża koszty budżetów reklamowych.

ico2-v2.2

Dowozimy wyniki

Wdrażamy dla Klientów wyjątkowo wydajne strategie marketingowe. Na naszej stronie znajdziesz ogromną ilość listów referencyjnych oraz historii sukcesu potwierdzających bardzo wysoką skuteczność działań.

ico5.2-v2

Trudne branże to nasza codzienność

Prowadzimy kampanie w trudnych branżach, pozycjonujemy na bardzo konkurencyjne frazy. Budujemy zaawansowane lejki marketingowe. Podgrzewamy i starannie filtrujemy leady. Finalnie otrzymasz bardzo wartościowe kontakty.

chat-footer-v2

Dedykowany opiekun, szybki kontakt

Otrzymasz kontakt do dedykowanego opiekuna, który bezpośrednio zarządza pracami naszego zespołu. Gwarantujemy sprawny i bezproblemowy kontakt.

ico5.3-v2

Ciągła optymalizacja data driven

Raz w tygodniu nasi specjaliści szczegółowo analizują Twoje kampanie. W oparciu o zgromadzone dane i wyniki testów A/B wprowadzają ulepszenia. Będziemy nieustannie zwiększać efektywność prowadzonych dla Ciebie działań i szukać najlepszych grup odbiorców.

pin-footer-icon-v2

Rynki zagraniczne

Obsługujemy podmioty zagraniczne. Jesteśmy kompetentni w generowaniu leadów na ponad 20 rynkach. Pomagamy w uruchomieniu sprzedaży poza Polską. Wprowadzimy Twój e-commerce na rynki zagraniczne.