info@freshview.pl | +48 531 682 028

Aktualne oferty pracy i formularze aplikacyjne

Specjalista SEO

Zatrudnimy osobę na stanowisko Specjalista SEO. Praca w pełni zdalna, możliwość pracy w wybranym wymiarze godzin. Rekrutacja i wdrożenie również odbywają się w sposób zdalny.   Zakres obowiązków: optymalizacja stron,…

Czytaj więcej

Specjalista Google Ads, Facebook Ads

Zatrudnimy osobę na stanowisko Specjalista ds. kampanii reklamowych. Praca w pełni zdalna, łącznie z rekrutacją. Możliwość współpracy na cały lub część etatu. Rekrutacja i wdrożenie również odbywają się w sposób…

Czytaj więcej

Specjalista Social Media

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista Social Media. Praca zdalna, elastyczne godziny.   W zakres pracy wchodzi: prowadzenie profilii Facebook, Instagram, LinkedIn tworzenie treści i grafik postów odpowiadanie na komentarze i…

Czytaj więcej

Aplikuj do Freshview!

Jesteśmy jedną z największych agencji w Polsce zajmujących się kompleksową obsługą marketingową. Nasza firma to kuźnia specjalistów z zakresu marketingu internetowego i sprzedaży. Swoją pracę u nas będziesz wykonywał/ła w oparciu o procedury, które sam będziesz współtworzył/ła. 

Marketing to dynamicznie rozwijająca się branża, która wymaga ciągłej nauki oraz zdolności szybkiego reagowania na zmieniające się sytuacje. Jeśli czujesz, że łatwo adaptujesz się do nowości, zależy Ci na samodoskonaleniu i lubisz pracę przy wymagających projektach - aplikuj do nas już teraz!

Kariera

Dlaczego praca właśnie w Freshview?

Praca zdalna

Oferujemy Ci pracę zdalną. Nasz zespół rozsiany jest po całej Polsce. Każdego dnia zaoszczędzisz na dojazdach to, co jest w życiu najcenniejsze - Twój czas.

Rzetelny, zdalny proces rekrutacji

Cały proces rekrutacyjny i onboardingu odbywa się w sposób zdalny. Otrzymasz od nas przejrzyste informacje odnośnie przebiegu rekrutacji i warunków zatrudnienia.

Dedykowane oprogramowanie

Pracujemy na dedykowanym oprogramowaniu do zarządzania projektami i własnym CRM. Nasz software posiada tylko takie funkcje, z których korzystasz.

Wpływ

Pomagamy naszym klientom w bardzo konkurencyjnych branżach w Polsce i na rynkach zagranicznych. Masz realny wpływ na zwiększenie wyników sprzedaży naszych klientów.

Stabilność

Zaczynaliśmy w 2013 roku. Jesteśmy firmą z ustabilizowaną pozycją na rynku, rozwijamy się w zrównoważonym tempie. Możesz planować razem z nami swoją przyszłość.

Doskonalenie umiejętności

Zapewnimy Ci przestrzeń do ciągłej nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Rozbudowujemy autorską bazę wiedzy, z której możesz korzystać w każdej chwili.

Jak wygląda proces rekrutacji?

1.

Rozmowa telefoniczna

2.

Wideokonferencja

3.

Rozpatrzenie kandydatury

4.

Startujemy!

Masz dodatkowe pytania?

@

Napisz na rekturacja@freshview.pl