info@freshview.pl | +48 531 682 028

Aktualne oferty pracy i formularze aplikacyjne

Specjalista Social Media i Facebook Ads

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista Social Media. Praca zdalna, elastyczne godziny.   W zakres pracy wchodzi: prowadzenie profilii Facebook, Instagram, LinkedIn prowadzenie kampanii Facebook Ads tworzenie treści i grafik postów…

Czytaj więcej

Specjalista ds. sprzedaży usług social media

Poszukujemy osoby do sprzedaży usług prowadzenia profilów social media (Facebook, Instagram) oraz kampanii reklamowych Facebook Ads.   Oferujemy pracę w pełni zdalną na cały etat, tylko ciepłe leady (zero cold callingu),…

Czytaj więcej

Aplikuj do Freshview!

Jesteśmy jedną z największych agencji w Polsce zajmujących się kompleksową obsługą marketingową. Nasza firma to kuźnia specjalistów z zakresu marketingu internetowego i sprzedaży. Swoją pracę u nas będziesz wykonywał/ła w oparciu o procedury, które sam będziesz współtworzył/ła. 

Marketing to dynamicznie rozwijająca się branża, która wymaga ciągłej nauki oraz zdolności szybkiego reagowania na zmieniające się sytuacje. Jeśli czujesz, że łatwo adaptujesz się do nowości, zależy Ci na samodoskonaleniu i lubisz pracę przy wymagających projektach - aplikuj do nas już teraz!

Kariera

Dlaczego praca właśnie w Freshview?

Praca zdalna

Oferujemy Ci pracę zdalną. Nasz zespół rozsiany jest po całej Polsce. Każdego dnia zaoszczędzisz na dojazdach to, co jest w życiu najcenniejsze - Twój czas.

Rzetelny, zdalny proces rekrutacji

Cały proces rekrutacyjny i onboardingu odbywa się w sposób zdalny. Otrzymasz od nas przejrzyste informacje odnośnie przebiegu rekrutacji i warunków zatrudnienia.

Dedykowane oprogramowanie

Pracujemy na dedykowanym oprogramowaniu do zarządzania projektami i własnym CRM. Nasz software posiada tylko takie funkcje, z których korzystasz.

Wpływ

Pomagamy naszym klientom w bardzo konkurencyjnych branżach w Polsce i na rynkach zagranicznych. Masz realny wpływ na zwiększenie wyników sprzedaży naszych klientów.

Stabilność

Zaczynaliśmy w 2013 roku. Jesteśmy firmą z ustabilizowaną pozycją na rynku, rozwijamy się w zrównoważonym tempie. Możesz planować razem z nami swoją przyszłość.

Doskonalenie umiejętności

Zapewnimy Ci przestrzeń do ciągłej nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Rozbudowujemy autorską bazę wiedzy, z której możesz korzystać w każdej chwili.

Jak wygląda proces rekrutacji?

1.

Formuarz rekrutacyjny - zgłoszenie

2.

Drugi etap - ustalenie warunków i bardziej szczegółowe pytania

3.

Rozpatrzenie kandydatury

4.

Wideokonferencja - wdrożenie do pracy

Masz dodatkowe pytania?

@

Napisz na rekrutacja@freshview.pl