info@freshview.pl | +48 531 682 028

Digital marketing

Kompleksowa obsługa marketingowa

Zwiększ przychody i popraw wizerunek firmy
poprzez skoordynowane działania marketingowe

Zajmujemy się kompleksową obsługą marketingową firm B2B oraz B2C. Bazując na naszym doświadczeniu i zdobytej wiedzy dobieramy odpowiednią strategię oraz kanały dotarcia do potencjalnego klienta.

Prowadzone przez nas działania marketingowe służą zwiększeniu sprzedaży w Twojej firmie.

Osiągamy wyznaczone cele poprzez: zwiększanie widoczności Twojej strony internetowej, uzyskiwanie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google wybranych słów kluczowych, prowadzenie skutecznych kampanii PPC, tworzenie atrakcyjnych treści - content marketing, bogatą obecność w social media i budowę profesjonalnego wizerunku.

Dobrze zaplanowana strategia i wynikające z niej działania zwiększą ilość potencjalnych klientów zainteresowanych Twoimi usługami i produktami.

Marketing w Internecie pozwoli Ci dotrzeć do znacznie większej grupy odbiorców niż tradycyjna reklama offline.

kompl1
kompl2

Odpowiednio dobrane narzędzia

Rozpoczęcie działań marketingowych poprzedza dogłębny audyt wizerunku i działań prowadzonych obecnie przez Twoją firmę w Internecie.

Na podstawie jego wyników omawiamy i proponujemy działania marketingowe, które pomogą Ci w zwielokrotnieniu zainteresowania Twoim biznesem i zwiększeniu konwersji.

Obsługa marketingowa firm B2B

Specjalizujemy się w obsłudze marketingowej firm B2B. Dobieramy odpowiednie narzędzia dotarcia do klientów biznesowych.

Pomagamy w generowaniu leadów, wzmocnieniu relacji z obecnymi klientami oraz budowaniu wizerunku firmy jako eksperta w swojej dziedzinie. Doradzamy jak poprzez odpowiedni branding i publikowane treści zdobyć większe zaufanie u potencjalnych kontrahentów.

Współpraca biznesowa z wieloma firmami na przestrzeni ostatnich lat pozwoliła zdobyć nam doświadczenie, którym chętnie się dzielimy.

kompl3
koml5

Obsługa marketingowa firm B2C

Pomagamy w tworzeniu relacji między Twoim przedsiębiorstwem a klientami indywidualnymi.

Najważniejszym celem marketingu B2C jest pozyskanie nowych nabywców. Podejmujemy działania mające na celu wzrost świadomości marki.

Obsługa marketingowa kierowana na rynki zagraniczne

Pomagamy w wypromowaniu usług/produktów Twojej firmy za granicą poprzez pozycjonowanie, kampanie reklamowe w internecie, content marketing oraz aktywność w social mediach.

Skontaktuj się z nami jeśli myślisz o rozpoczęciu sprzedaży na rynki zagraniczne lub już ją prowadzisz, a chciałbyś zwiększyć jej skalę. We Freshview prowadzimy kampanie marketingowe kierowane na rynki anglojęzyczne oraz niemieckojęzyczne.

kompl6

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Umów się z naszym specjalistą na niezobowiązującą 45-minutową wideokonferencję, podczas której:

wykonamy audyt Twojego marketingu,

pokażemy, jak wypadasz na tle Twojej konkurencji,

omówimy działania, które możesz podjąć oraz płynące z nich korzyści.