Optymalizacja, Link Building

Pozycjonowanie stron internetowych

Wejdź do TOP10 i pozyskuj klientów wyszukujących Twoich produktów i usług

Pozycjonowanie stron internetowych to działania z zakresu marketingu internetowego mające na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji w organicznych wynikach wyszukiwarek.

seopage1

Głównymi elementami wchodzącymi w skład usługi są działania on-site, czyli wszystko to co dzieje się na Twojej stronie m.in. optymalizacja, jakość tekstów oraz działania off-site, czyli to co dzieje się poza Twoją domeną, a jej dotyczy.

Nasza usługa wyróżnia się tym, że jest skierowana na generowanie wartościowego ruchu organicznego - pozycjonujemy frazy dotyczące Twojej branży, które mają najwięcej wyszukań w miesiącu i mogą przynieść najwięcej zapytań od potencjalnych klientów.

seo22

Na czym polega usługa pozycjonowania strony?

Na początku współpracy z klientem wykonujemy audyt strony. Sprawdzamy kilkadziesiąt aspektów technicznych mających wpływ na to jak stronę postrzega wyszukiwarka. Analizujemy zawarte na niej teksty, sprawdzamy ich unikalność i jakość.

Niedoskonałości wykazane w audycie są przez nas poprawiane. Bardzo często tworzymy nowe teksty. Podczas ich pisania zwracamy uwagę, aby były skuteczne pod kątem sprzedażowym i wystarczająco angażujące. Optymalizacja strony oraz audyty wykonywane są regularnie podczas trwania współpracy.

Na podstawie analizy obecnej sytuacji strony oraz analizy konkurencji powstaje strategia link buildingu - plan, zgodnie z którym regularnie pozyskujemy linki przychodzące oraz rozprzestrzeniamy informacje o witrynie w internecie. Linki pozyskiwane są m.in. w postaci artykułów sponsorowanych, które piszemy i publikujemy na portalach związanych z Twoją branżą.

Dodajemy do Twojej strony blog, gdzie co miesiąc publikujemy nowo napisane artykuły tematyczne.

Na bieżąco monitorujemy na jakich pozycjach znajduje się strona na frazy, które pozycjonujemy. Co miesiąc wysyłamy raport zawierający wykonane prace i pozycje w danym okresie.

SEO & Content

Łączymy usługę pozycjonowania z dodawaniem świeżych treści do Twojej strony kilka razy w miesiącu. Jako agencja SEO w każdym pakiecie oferujemy pisanie unikalnych tematycznych artykułów wysokiej jakości.

Piszemy na tematy ściśle związane z Twoją branżą. Artykuły odpowiadają na popularne zapytania, które użytkownicy wpisują w wyszukiwarkę.

seo3
seo10

Analityka

Analityka prowadzonych działań jest niezbędnym elementem skutecznej strategii pozycjonowania. Stosowane narzędzia dostarczają wartościowych danych dotyczących zachowań użytkowników na Twojej stronie internetowej.

Analizujemy dane z Google Analytics, Google Search Console, korzystamy z narzędzi tworzących mapy ciepła, śledzimy sesje użytkowników odwiedzających Twoją stronę. Badamy także konwersję - procent osób, które wykonały pożądaną akcję np. dokonały zakupu lub przesłały zapytanie poprzez formularz kontaktowy.

Bazując na wynikach analityki wdrażamy ulepszenia na bieżąco.

Pozycjonowanie, które przynosi zysk

Pozycjonowanie jest inwestycją, która dobrze wykonana będzie przynosić korzyści przez długi czas. Wysoka pozycja na najbardziej konkurencyjne frazy w Twojej branży zapewnia stabilny i regularny przyrost zainteresowanych Twoimi produktami i usługami. Treści, które dodajemy w formie artykułów będą bezustannie przynosić organiczny ruch.

Skontaktuj się i umów z nami spotkanie - bardzo chętnie do Ciebie przyjedziemy i porozmawiamy o marketingu Twojej firmy.

seo9 1

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Umów się z naszym specjalistą na niezobowiązującą 45-minutową wideokonferencję, podczas której:

wykonamy audyt Twojego marketingu,

pokażemy, jak wypadasz na tle Twojej konkurencji,

omówimy działania, które możesz podjąć oraz płynące z nich korzyści.