kontakt@freshview.pl | +48 533 577 781

Agencja SEO Freshview Kraków

Pozycjonowanie Stron Kraków

Pozyskaj nowych klientów dzięki
dobrym pozycjom swojej strony na frazy lokalne w Krakowie

Jako agencja marketingowa Freshview Kraków oferujemy pozycjonowanie na frazy lokalne w Krakowie. Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google składa się z działań z obszaru marketingu internetowego.

Specjalizujemy się w lokalnym pozycjonowaniu i promowaniu firm głównie w Krakowie. Wykonujemy działania on-site takie jak optymalizacja techniczna, tekstowa, zwiększenie prędkości działania i poprawa UX.

 

Od 6 lat specjalizujemy się w promowaniu lokalnych firm w internecie. Jeśli chcesz, aby Twoja strona była widoczna w Google i generowała dużo wejść z organicznych wyników wyszukiwania sprawdź naszą ofertę.

Bardzo chętnie umówimy się z Tobą na spotkanie w naszym biurze w Krakowie lub odwiedzimy Twoją firmę, aby porozmawiać o możliwościach jej promowania w internecie.

pozycjonowaniekrakow
seo22

Na czym polega pozycjonowanie na frazy lokalne w Krakowie?

Pierwszym etapem nawiązania współpracy przy pozycjonowaniu Twojej firmy jest wykonanie audytu strony internetowej. Sprawdzane jest wiele aspektów, które wpływają na to jak stronę postrzega wyszukiwarka Google oraz jak ją widzą użytkownicy. Bardzo ważne jest posiadanie odpowiednich tekstów, zoptymalizowanych pod wyszukiwarkę oraz pod kątem sprzedażowym.

Kraków to miasto z ogromną liczbą potencjalnych klientów. Bardzo ważnym etapem jest wybranie odpowiednich lokalnych słów kluczowych, na które Twoja strona www będzie pozycjonowana. Zawsze wybieramy frazy, które mają duży potencjał tzn. są często wyszukiwane przez potencjalnych klientów z Krakowa. Możemy sprawdzić liczbę wyszukań w miesiącu każdego słowa kluczowego. Dzięki temu masz pewność, że nie pozycjonujemy Twojej strony na hasło, które jest wyszukiwane np. tylko 10 razy w miesiącu w całej Małopolsce.

Po wykonanym audycie następnym etapem jest poprawa wszystkich niedoskonałości, które stoją na drodze do wysokich pozycji. Tworzonę są nowe teksty zoptymalizowane pod wybrane lokalne słowa kluczowe.

Analizując działania konkurencji związane z pozycjonowaniem w wyszukiwarce Google tworzymy strategię link buildingu, czyli plan pozyskiwania linków przychodzących. Są one pozyskiwane w postaci m.in. artykułów sponsorowanych na lokalnych Krakowskich portalach, forach internetowych .

Jednym z elementów pozycjonowania i zwiększania ruchu organicznego na Twojej stronie jest prowadzenie bloga. W każdym pakiecie pozycjonowania lokalnego w Krakowie dodajemy napisane specjalnie dla Twojej firmy artykuły tematyczne.

Na bieżąco monitorujemy na jakich lokalnych pozycjach zawierających frazę Kraków znajduje się Twoja strona www. Regularnie tworzymy raporty, w których zawarte są szczegółowe informacje na tematy wykonanych działań.

SEO & Content marketing

Content marketing jest bardzo ważnym elementem strategii pozycjonowania w Krakowie. Tematyczne artykułu dodawane do Twojej strony internetowej pomagają zwiększyć jej widoczość oraz generować wartościowy ruch.

 

Profesjonalny copywriting pomaga w stworzeniu wizerunku eksperta w branży. Działania SEO to nie tylko optymalizacja i zdobywanie linków - bardzo istotne jest też posiadanie profesjonalnie napisanych tekstów. Nasz zespół składa się z doświadczonych i kreatywnych copywriterów, którzy poprzez ciekawie napisane teksty przyciągną więcej klientów na Twoją stronę.

seo3
agencjaseokrakow 1

Kraków - lokalne promowanie firmy w Google

Usługa "pozycjonowanie stron Kraków" to skuteczna i tania metoda na znaczące zwiększenie ruchu organicznego na Twojej stronie.

Zawsze doradzamy najbardziej skuteczne rozwiązania. Czasem najmądrzejszą decyzją może być zakup usługi "pozycjonowanie Kraków", a czasem lepszym wyjściem będzie przeprowadzanie kampanii reklamowej w sieciach Google lub Facebook.

Zadbamy również o prezentację Twojej firmy w mapach Google poprzez poprawne uzupełnienie profilu Google Moja Frima.

Pozycjonowanie strony z Agencją Freshview

We współpracy ze wszystkimi klientami rozliczamy się w modelu abonamentowym. Kwota umowy jest stała i z góry określona. Dlaczego nie rozliczamy się za efekt? Rozliczenie za efekty było popularne dawniej - kiedy pozycjonowanie operało się głównie na pozyskiwaniu dużych ilość linków o niskiej jakości. Obecnie bardzo mało agencji decyduje się na taki model. Ustalenie stałej kwoty za naszą pracę pozwala nam na wykonywanie bardziej wartościowych działań. Nie korzystamy z niskiej jakości darmowego linkowania, które może tylko zaszkodzić domenie.

Pozyskiwanie wartościowych odnośników jest kosztowne - abonamentowy model rozliczenia pozwala nam na ich opłacenie.

Cena usługi nie może być sztywno z góry określona - jest uzależniona od kilku czynników. Duże znaczenie ma to czy chcemy się pozycjonować lokalnie np. Kraków lub Warszawa czy na całą Polskę. Kluczowym elementem jest konkurencja i to jakie działania związane z pozycjonowaniem wykonuje. Nie bez znaczenia jest też stan strony www oraz wiek domeny.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Dokonujemy dokładnej wyceny po indywidualnej analizie Twojej strony www. Z racji tego, że ilość pracy potrzebnej do wejścia na wysokie pozycje lokalnie np. w Krakowie jest inna dla każdej strony - zależy m.in. od zakresu działań Twojej konkurencji przedstawiamy dokładną ofertę po otrzymaniu od Ciebie zapytania.

Czy mogę płacić tylko za efekt?

Rozliczamy się w modelu abonamentowym. Oznacza to, że w stałej miesięcznej opłacie wykonujemy pracę, która według nas pozwoli na otrzymanie pożądanych efektów. Skuteczne działania pozycjonerskie nie mogą być wykonywane za darmo - pozyskiwanie wartościowych linków wymaga inwestycji finansowej. 

Czy pozycjonowanie to dobry wybór dla mojej firmy?

Każda branża ma swoją specyfikę - niekiedy lepszym pomysłem będzie uruchomienie kampanii reklamowej Google Ads. Prześlij do nas zapytanie z adresem Twojej strony - na pewno doradzimy.

Czy otrzymam raport?

Tak, wszystkie działania są starannie raportowane - tak, abyś zawsze wiedział, jakie działania zostały wykonane w danym miesiącu.

Czy dojeżdżają Państwo do klientów?

Tak, możemy umówić spotkanie w naszym biurze na Lindego 1C, Kraków lub przyjechać do Twojej siedziby, gdzie porozmawiamy o możliwościach promowania Twojej firmy w internecie.

Od czego zależy koszt pozycjonowania?

Cena uzależniona jest od: stanu technicznego strony, jakości tekstów, wieku i historii domeny, konkurencyjności wybranych fraz.

Kto ustala dla mnie strategię działań?

Ustalanie każdej strategii bezpośrednio nadzorują osoby z największym doświadczeniem marketingowym i biznesowym.

Czy inwestycja w pozycjonowanie mi się zwróci?

Pozycjonowanie w wielu przypadkach jest inwestycją długoterminową. Dobrze przeprowadzona kampania seo i content marketingu będzie generować ruch organiczny na Twojej stronie przez długi czas.

Czy korzystają Państwo z metod "Black Hat"?

Wszystkie działania jakie prowadzimy są to metody "White Hat" - w pełni zgodnie z wytycznymi Google, przez co nie ponosisz ryzyka związanego ze stosowaniem technik niezgodnych z zasadami.

Czy wykonują Państwo pozycjonowanie "Long Tail"?

Tak, poza pozycjonowaniem fraz, które generują największą liczbę wyszukań, prowadzimy też działania mające na celu wypromowanie niszowych i mocno sprecyzowanych haseł.

Czy wykonują Państwo marketing szeptany?

Tak, częścią strategii SEO jest marketing szeptany - zwiększanie widoczności strony na forach i w komentarzach.

Ile trzeba czekać na efekty?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie - podobnie jak z kosztem jest to zależne od wielu czynników. W przypadku mniej konkurencyjnych lokalnych fraz pierwszych efektów można oczekiwać dużo wcześniej niż np. w przypadku mocno konkurencyjnych fraz ogólnopolskich, gdzie inne witryny prowadzą szeroko zakrojone działania od wielu lat. 

Tanie i skuteczne pozycjonowanie stron internetowych - Kraków

Agencja SEO Freshview Kraków

Współpracujemy zdalnie z firmami z całej Polski. Jeśli jednak chciałbyś umówić z nami spotkanie - zaprosimy Cię do naszego biura na ul. Lindego 1C, Kraków, odwiedzimy Cię w siedzibie Twojej firmy lub zorganizujemy wideokonferencję.